ЗУПИНИМО ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Звернення до українських політичних партій, рухів, об’єднань правого національного спрямування та широкої української громадськості

Ситуація в країні наочно підкреслює наявність великого кола проблем для системної, загрозливої суспільно-політичної кризи, яка у подальшому може поставити під загрозу існування суверенної України.
З телеекранів звучить зухвала теза про те, що в майбутньому українців у Верховній Раді взагалі не буде і йти до парламенту українцям немає з чим. Різні чужинецькі зайди і п’ята колона міжнародного сіонізму та великодержавного російського шовінізму справді близькі до своєї мети — мати Верховну Раду в Україні без українців, а Україну лише як територію для їхнього зручного проживання.
Вкотре результатами Майдану скористалися антинародні сили. Жодна обіцянка провідників Помаранчевої «революції», яка була проголошена з трибуни Майдану, — не виконана. До влади прийшли не просто бездуховні, антиукраїнські сили, а звичайні шахраї, авантюристи, корупціонери, підібрані за принципом кумівства, сватівства та кількості грошових внесків. Відбувся перерозподіл вкрадених у народу багатств між найпотужнішими кланами олігархів.
Геноцид українського народу продовжується, скарбниця держави катастрофічно тане, падає виробництво, імпорт переважає експорт, підвищуються ціни, в країні немає конституційного суду, уряд давно у відставці, коаліція будується на основі посад, доля України нинішніх можновладців не цікавить.
За таких обставин, українські національно-патріотичні сили мусять не тільки протистояти чужинським фактичним окупантам, стати монолітною силою не лише для виборів, а й:
1. Збудувати справді національну державу Україна, яка забезпечить права титульної нації та вільний розвиток всіх національних меншин, розв’яже всі національні і соціальні проблеми.
2. Забезпечити стабільний економічний розвиток країни, покласти край тіньовій економіці, вивезенню капіталу за кордон, утвердити національні пріоритети в усіх сферах життя.
3. Зберегти і розвинути національну культуру, мову, освіту, відродити в повному обсязі національне книгодрукування, кіноіндустрію, театр, національне телебачення і пресу.
4. Припинити політичні спекуляції навколо мовного питання, забезпечити територіальну цілісність, недоторканність державних кордонів, відкинути будь-який економічний, політичний, ідеологічний тиск, культурну експансію, створити альтернативне енергетичне забезпечення, припинити продаж землі та незаконну приватизацію.
5. Зробити Україну справді незалежною, суверенною державою, ліквідувати кланову систему державного управління.
Українська Консервативна Партія, Українська Національна Асамблея, Трудова партія України, ВП «Нова сила», ряд громадських та професійних організацій і політичних діячів, звертаються до керівництва Української народної партії, Конгресу Українських Націоналістів, Партії «Реформи і порядок», Українського Народного Руху, Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Української національної консервативної партії та інших політичних об’єднань, що стоять на державницьких патріотичних, націоналістичних, консервативних позиціях, із закликом об’єднати всі свої сили у широкий народний фронт захисту української державності.
Ми закликаємо широкі кола українського народу — інтелігенцію, бізнесменів, військових, селянство, всіх, хто пов’язує своє майбутнє з українською землею, приєднуватися до цієї ініціативи, впливати на своїх лідерів з метою об’єднання, включатися у роботу з метою захисту інтересів та примноження добробуту простої людини, збереження розвитку тих галузей промисловості, науки, освіти, культури, оборони, які триматимуть високо в світі національні пріоритети, імідж держави, перетворять Україну на самодостатню світову силу. Маємо стояти за національні пріоритети, за національну домінанту в усіх сферах діяльності.
На окремі питання державного будівництва і життя ми, можливо, маємо певні непринципові відмінності в оцінці і поглядах. Давайте домовимося винести на маргінес всі ситуативні і другорядні питання, які нами по-різному оцінюються. Дамо народові змогу на референдумі висловитися з приводу будь-яких важливих проблем. Єдина проблема, яка не підлягає жодному референдуму, — в українській державі єдиною державною мовою є українська. Це питання є національною, державною аксіомою і не може бути предметом для політичних спекуляцій. Замах на державну мову є державною зрадою і передбачає неминуче покарання, яке має бути визначене законом. За розвиток мов і національної ідентичності національних меншин відповідає Українська національна держава. Після ліквідації корупції та ігнорування національних інтересів корінної нації і створення справді національної еліти в Україні має постати громадянське суспільство, в якому панує лише Закон, а за все несе відповідальність єдина сила — Українська національна держава.
Ми за консолідацію на цій основі всього суспільства, всіх верств населення, що визнають домінантою лише національну ідею і готові працювати на неї.
Створення широкого фронту правих сил має бути програмою мінімум, а програмою максимум — створення у найближчому майбутньому єдиної української політичної партії на засадах ідеології націоналізму і консерватизму.
Тільки така конкретна робота забезпечить перемогу державницьким партіям на майбутніх виборах. Час усвідомити, що отаманщина згубна, вона вже двічі забрала в українців перемогу. Тільки єдність правих сил гарантує збереження і розвиток України як справді незалежної, суверенної держави в Європі.
Ні! — гаслам, що підбурюють до сепаратизму і розколу.
Так! — конструктивній роботі, що єднає українців!