ГРЕКИ ЗНАЛИ ЦІНУ ЯЄЧНІЙ ШКАРАЛУПІ

Виявляється, так, на інтуїтивному рівні, немічні люди продовжують життя, адже під впливом сонячного проміння в організмі людини утворюється вітамін Д, що бере безпосередню участь у формуванні скелета.

Сонце, звісно, могутній лікар, але є такі хвороби, які вилікувати повністю не може й воно. Тоді на допомогу людині приходить Розум. Вона шукає порятунку, випробовуючи різні засоби. Так людина, усвідомлюючи наскільки корисний кальцій (він є будівельним матеріалом для кісток та суглобів) винайшла препарати, що містять кальцій. Найвідоміший з усіх — глюканат кальцію. Зазвичай його призначають дітям, які полюбляють тихцем «ласувати» …шкільною крейдою.

Наш сучасник доктор медичних наук Євген Подрушняк наприкінці 1990-х років винайшов альтернативу глюканату кальцію — «Біокальцевіт», в основі якого… звичайна яєчна шкаралупа. Професор взяв за основу засіб з народної медицини: з давніх давен для доброго росту бабусі товкли своїм внучатам яєчні шкаралупи… (Шкода, що самі їх зазвичай, не вживали…) Не лише українки володіють цим давнім рецептом. В давній Греції була добра традиція: пити вино з подрібненою яєчною шкаралупою. Все геніальне — просте. До професора Подрушняка препарати кальцію виготовляли із самого мінералу (солей кальцію) або, наприклад, з молюсків.

Виявляється, порошок професора Подрушняка має значні переваги над народними ліками. По-перше, для виготовлення «Біокальцевіту» використовують стерильну яєчну шкаралупу, до якої додають надзвичайно важливі для обмінних процесів в організмі аскорбінову й лимонну кислоти, а також вітамін Д3.
Як бачимо, склад «Біокальцевіту» надзвичайно простий. Проте поєднання декількох його складових в оптимальній пропорції творить чудеса. Мені розповідали, що одна з пацієнток Центру остеоартрології, яка скаржилася на постійні болі в хребті та суглобах, поганий сон, тепер із задоволенням працює в своєму садку (раніше це було практично неможливо) й не хоче припиняти вживання «Біокальцевіту». Ця жінка каже: «Вживаю засіб впродовж двох років, почала прекрасно спати, всі заздрять моїй шевелюрі».

Інша пацієнтка, якій родичі порадили «Біокальцевіт», написала листа до медичного центру, в якому є такі слова: «Раніше не могла з місця зрушити. Коли ж випила 19 ваших порошків, за двадцятим вже сама хату перейшла…»

— Процеси руйнування кісток тривають роками, — розповідає віце-президент Української асоціації остеопорозу професор Євген Подрушняк. — Зрозуміло, що за три дні відновити опорно-рухову систему організму практично неможливо. Зазвичай людям з такими діагнозами, як ревматизм, ревматоїдний артрит, тим, хто значний час приймав гормональні препарати, ми рекомендуємо вживати «Біокальцевіт» впродовж трьох місяців, потім — зробити місячну перерву. З профілактичною метою дітям-підліткам, вагітним жінкам радимо вживати «Біокальцевіт» впродовж одного місяця.

— Чи надаєте допомогу хворим на артрози — цим надзвичайно складним захворюванням суглобів, що призводять до значних больових відчуттів і нерухомості?

— Це складне й неоднозначне захворювання. Воно може характеризуватися не лише руйнацією хрящової тканини, а й утворенням по краях суглобу відростків, що спричиняють неймовірний біль. Нині з’являються препарати, частіше імпортного виробництва, в анотаціях до яких значиться, начебто вони відновлюють хрящі. То — чистісінька реклама. На жаль, поки що нікому в світі не вдалося винайти такий препарат. Навіть для відновлення значно простішої за своєю структурою кісткової тканини одного кальцію недостатньо, можна їсти його ложками, але ефекту не буде, якщо він не затримується в кістках. До речі, з цією метою використовують міокальцек (витяжку гормона лосося), що має цементуючу дію.

— Відомо, що представниці жіночої статі мають значно слабший скелет, ніж чоловіки. Чому?

— Річ у тім, що у чоловіків залежність від гормонального тла набагато менша, ніж у жінок. Якщо поспостерігати криву норми кальцію впродовж життя, то виявиться, що у жінок вона невпинно падає, а у чоловіків приблизно з 40-річного віку тримається на одному рівні. Тому легко прослідковується зв’язок між гормональною діяльністю і твердістю скелета. Жіночі гормони — то міць організму. Отож, з настанням менопаузи крива наявності кальцію різко падає.

— Як себе почувають люди, у яких налагодився кальцієвий обмін?

— Це «помічають» одразу декілька систем організму. Відомо, що кальцій відіграє велику роль в скороченні м’язових волокон, проведенні нервових імпульсів, побудові захисних імунних реакцій, в роботі серцевого м’яза. Коли кальцію надходить недостатньо, тоді організм забирає його з кісток та зубів. Отож при насиченні кальцієм органів та систем у людини поліпшується сон, вона відчуває приплив сил, менше стомлюється. Деякі наші пацієнти помітили зниження тиску, а ще у них відновилася структура волосся, нігтів.

— Очевидно, на прийом до вас треба приносити результати найточніших досліджень, наприклад, магніто-резонансних.

— Не обов’язково. Наші спеціалісти добре діагностують за допомогою звичайних рентгенівських знімків. Що ж до сучасного МРТ. Воно хоч і дорого коштує, але, на жаль, не завжди якісне.

— Нині в аптеках так багато препаратів, що містять кальцій. Звісно, ви скажете, що ваш — найкращий…

— На жаль, дорогі імпортні препарати часто містять один лише кальцій. Це означає, що вони пройдуть «транзитом» в організмі тих, хто страждає захворюваннями шлунка, зокрема тих, у кого недостатня кислотність: без кислоти засвоєння цього елемента неможливе.

Наш препарат вміщує кислоти, а, отже, він добре засвоюється людьми, що мають підвищену і знижену кислотність.