У КРИМУ МАСОВО РОЗКРАДАЮТЬ ЗЕМЛЮ

У першому кварталі 2006 року в Криму прокурорами через суди повернено державі 215 гектарів землі і понад один мільйон гривень заподіяних в земельній сфері збитків. Про це повідомили в прес-службі прокуратури АР Криму.

          За інформацією прес-служби, прокуратура автономії продовжує перевірки законності виділення землі громадянам і суб’єктам підприємницької діяльності. За їхніми результатами, в нинішньому році порушено 9 кримінальних справ. Тільки протягом січня-березня поточного року органами прокуратури Криму внесено 182 протести на незаконні рішення місцевих органів влади і управління і органів місцевого самоврядування про виділення земельних ділянок. 
         У результаті задоволення 123 прокурорських протестів вже відмінені незаконні рішення місцевих органів про відчуження 67 гектарів земель державної і комунальної власності, попереджено незаконне відчуження ще 1250 гектарів. 
         Протягом 2006 року до суду направлено понад 120 позовних заяв про розірвання договорів оренди земельних ділянок, визнання недійсними договорів купівлі-продажу. 
         Як відзначили в прес-службі, результати проведених перевірок свідчать про те, що органами місцевого самоврядування допускаються численні факти порушення законодавства «Про звернення громадян»: порушуються терміни і порядок розгляду заяв про надання земельних ділянок. 
         Мають місце факти використання земельних ділянок без документів, що надають це право. 
         Загалом, за наслідками розгляду документів прокурорського реагування у сфері земельних відносин до передбаченої законом відповідальності притягнуто 41 службовця органів влади, місцевого самоврядування, контрольних органів. 
         Робота з виявлення і усунення порушень земельного законодавства на території автономії триває.