ЩЕ ОДИН ПРЕЗИДЕНТ ОБІЗВАВ БУША САТАНОЮ

Президент Ірану Махмуд Ахмаді Нежад вважає, що американський лідер Джордж Буш «одержимий дияволом», повідомляє іранське телебачення. Відповідну заяву глава Ісламської республіки зробив в одній з мечетей Тегерана.

Виступаючи перед своїми прихильниками, Ахмаді Нежад завірив їх, що Іран вийде переможцем з протистояння із західними державами з приводу ядерної програми. За його словами, він має підтримку Всевишнього. Президент Ірану додав, що щиро віруюча людина неодмінно побачить божественні чудеса.
Махмуд Ахмаді Нежад заявив, що президент США Джордж Буш також має підтримку надприродних сил, але абсолютно іншої природи. «Буш одержимий Сатаною», — заявив він.
Іранський лідер повідомив, що Тегеран не збирається припиняти роботи зі збагачення урану «навіть на одну годину». При цьому він назвав нонсенсом вірогідний збройний конфлікт через ядерну програму Ірану.
Нагадаємо, що 20 вересня президент Венесуели Уго Чавес з трибуни Генасамблеї ООН назвав Буша «дияволом» і «тираном». «Вчора тут побував диявол, тут ще пахне сіркою», натякаючи на виступ з тієї ж трибуни голови Білого дому. «Він приходив виступати сюди, немов господар світу», — заявив Чавес.
Чавес звинуватив США в «експлуатації, розграбуванні і владарюванні над людьми всього світу». Венесуельський лідер закликав «народ США і людей всього світу позбутися цієї загрози, яка, як меч, висить над нашими головами».