КОГО Ж БИТИМЕ КЛИЧКО?

Після завоювання титулу чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі росіянином казахського походження Олегом Маскаєвим боксерський світ перебуває в очікуванні майбутнього суперника Володимира Кличка, сподіваючись на зустріч на рингу цих двох бійців.

У ЗМІ з’явилася інформація про офіційну пропозицію від сторони Кличка Маскаєву щодо їхнього поєдинку. «Я запропонував Маскаєву провести поєдинок, і тепер все залежить від нього, — зазначив представник Кличка Фінкель. — Відтак очікую на швидку відповідь, оскільки немає часу чекати. Він і його люди повинні розуміти, що їм не запропонують вигідніших умов ні за якийсь інший поєдинок».
Проте Маскаєв не поспішає приставати на цю скороспілу пропозицію. Оскільки він у недавньому поєдинку був змушений боксувати проти Рахмана з травмою спини. До того ж у цьому поєдинку пошкодив палець правої руки.
До того ж, сторона американського боксера Шеннона Бріггса заявила про начебто вже укладений контракт Кличка з цим боксером щодо майбутнього двобою, який повинен відбутися 11 листопада у Нью-Йорку.
А нещодавно ще один важковаговик білорус Сергій Ляхович (чемпіон світу за версією WBO) виступив з відкритим листом, в якому він закликав Володимира Кличка провести 11 листопада поєдинок з ним. Оприлюднене звернення, сформульоване у досить викличному стилі, на кшталт типових вихвалянь чорношкірих американців, в яких після перемоги Максаєва над Рахманом не залишилося жодного чемпіонського поясу з чотирьох найпрестижніших версій у надважкій вазі.
Щоправда, опікою Ляховича нині займається відомий американський промоутер Дон Кінг. Відтак, зрозумілим є хвальковитий стиль його підопічного: «Я Білий Вовк і потребую свіжого м’яса! Досить шукати легкі шляхи! Ти викликав Леймона Брюстера, коли той лежав у лікарні, а тепер ти хочеш поєдинку з Олегом Маскаєвим, який тільки-но провів на рингу 12 важких раундів і потребує відновлення. Думаєш, це демонструє твою хоробрість?».
Ось така от словесна хоробрість 30-річного білоруса, в послужному списку якого 23 перемоги у 24 поєдинках  на професійному рингу. Подібна його надмірна емоційність швидше пояснюється персоною промоутера, з-під якого поволі один за одним вислизали чемпіонські пояси, а відтак і фінансовий вплив.