ВИЗНАЧИВСЯ ОДНООСІБНИЙ ЛІДЕР

Найбільшою сенсацією 4-го туру чемпіонату України з футболу, і загалом, в історії очних зустрічей двох команд став нічийний підсумок їхнього поєдинку. Адже вперше «Металург» відібрав очки у свого земляка — «Шахтаря». Точніше кажучи, гірники не змогли створити серйозні проблеми суперникам, які вперше вирішили пограти з ними серйозно. У будь-якому разі й нічийний підсумок напередодні важливої зустрічі кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів мав розвіяти можливу легковажність і спонукати «Шахтар» серйозно настроїтися на відповідальний міжнародний поєдинок.

Помітив цікаву закономірність. Напередодні важливих єворокубкових зустрічей у матчах чемпіонату України якось підсвідомо починаєш вболівати за суперників наших грандів. Особливо, коли ті не бояться авторитетів і справді створюють непереливки маститим лідерам. Як у звітному турі в Луганську «Зоря» хоч і не відібрала очки, проте добряче попсувала нерви київським динамівцям. Відкривши рахунок відмінним ударом Вадима Кирилова на перших хвилинах, «Зоря» невдовзі сама допомогла динамівцям його зрівняти. Надалі могли відзначити й здобути перемогу обидві команди. Проте цього разу гору взяли майстерність і досвід. Відтак, «Динамо» може справді пишатися трьома очками, здобутими в Луганську, й водночас пам’ятати на майбутнє, що є над чим працювати у плані вдосконалення гри. Відтак, «Динамо» залишилося єдиною командою, що після чотирьох турів не зазнала очкових втрат і наразі є одноосібним лідером шістнадцятого чемпіонату.
З-поміж інших результатів звітного туру варто виділити результативну нічию в Кривому Розі. Менш результативний нічийний підсумок у Харкові, де колишня команда тренера Мирона Маркевича «Карпати» зустрічалася з нинішньою — «Металістом». Ще можна відзначити впевнений поступ київського «Арсеналу» та нульовий очковий доробок алчевської «Сталі». 
Олександр НАКАЗНЕНКО
Фото з сайту ФК «Шахтар» (Донецьк)
Чемпіонат України, 4 тур
«Зоря» — «Динамо» —   1:2
«Металург» Д — «Шахтар» —   0:0
«Таврія» — «Дніпро» —   0:0
«Кривбас» — «Чорноморець» —   2:2
«Ворскла» — «Сталь» —   1:0
«Металіст» — «Карпати» —   1:1
«Іллічівець» — ФК «Харків» —   2:1
«Арсенал» — «Металург» З —   1:0