У США ЖІНКА НАРОДИЛА П’ЯТІРНЮ

Американка Кортні Стівенсон народила п’ятеро дітей. Операція кесаревого розтину була проведена 30 березня в Шведському медичному центрі Сіетла. Чотири дівчинки і один хлопчик з’явилися на світ цілком здоровими, хоч і сильно недоношеними. Щоб допомогти молодим батькам, у яких вже є одна дитина — трирічна дівчинка, земляки вирішили скинутись і побудувати великий новий будинок замість будинку на колесах, в якому жили Стівенсони.

Вагітність протікала важко, і до пологів в лікарні готувалися дуже відповідально. На підготовку пішло майже півтора місяці. Співробітниця медичного центру Шармейн Пекема говорить, що такі операції відбуваються не щодня: «Немає нічого незвичайного в тому, що у нас в лікарні народжується п’ятеро дітей за один день. Ось тільки зазвичай вони не з’являються всі гуртом».
«Але нам вдалося прийняти всіх п’ятьох одночасно. Все можливо, потрібно було просто трохи більше підготовки, зусиль та рук», — говорить Сьюзан Хейсті. Кожного з п’яти дітей приймала окрема команда лікарів і медсестер, повідомляє телеканал KOMOTV.
На щастя, операція пройшла успішно. «Все було чудово. У першу хвилину з’явилися троє. Ще двоє народилися хвилиною пізніше. Вони всі відразу ж почали кричати, і відмінно виглядали», — говорить доктор Соренсон.
На світ з’явилися дівчатка Еністон, Бель, Камілла, Скарлет і їхній брат Вестін. Всі діти нині перебувають у відділенні інтенсивної терапії, де вони набираються сил, щоб відправитися додому.
Для мами народження дітей стало справжнім полегшенням. «Я постійно повторювала: «Скільки вже вийшло? Скільки?» І перш, ніж я встигла це зрозуміти, вони всі народилися всього за дві хвилини, — говорить Кортні. — Це таке полегшення!»
Народження відразу п’ятьох дітей дійсно стане щасливою подією для сім’ї, тим більше, що батькам майже не доведеться думати про фінансовий бік цієї події. Радісні жителі невеликого містечка Пулсбо, де живе сімейство Стівенсонів, вирішили зібрати кошти і побудувати новий великий будинок для них.
Друзі і члени церковної общини міста організували збирання грошей. Сім’я Стівенсонів мешкала в невеликому будинку на колесах. Прихожани вирішили, що це буде не найкращим місцем для родини після її збільшення. Поки гроші на новий будинок збирають, всі житимуть у великому будинку, який група підтримки винайме для них.
Готувати Кортні і її чоловікові Майку також не доведеться. Місцеві жителі вже склали графік чергувань на кухні, а також графік добровільної допомоги з догляду за дітьми. На пожертвувані гроші церковна община, окрім будинку, також збирається придбати і великий мікроавтобус, на якому сімейство в майбутньому зможе їздити в дитячий садок і школу.
Пастор Вес Девіс запевняє, що друзі і церква не залишать сімейство Стівенсонів: «Піклуватися про новонароджених взагалі не просто. Навіть двійнята — це вже подвиг, а п’ять? Але ми сказали їм: «Майк і Кортні, ви прийняли правильне рішення, знайте — ви не одні. Якщо ви вирішили мати дітей, то ми вам, звичайно, допоможемо».