ТАКОГО ЩЕ НЕ ВИДАВАЛИ

Шанувальники спорту часто з цікавістю читають в газетах або дивляться сюжети по телебаченню, в яких розповідається та показується, як у футбол грають журналісти — ті люди, що зазвичай самі висвітлюють у різноманітних ЗМІ гру мільйонів. А нещодавно побачила світ книга відомого журналіста Юрія Бондаря «На футбольному полі — журналісти».

Зараз книга на спортивну тематику — велика рідкість. Ще більша рідкість — видання про аматорський спорт. Взагалі в Україні унікальне явище — видання книги присвяченої виступам на футбольному полі журналістів, так би мовити, практичні заняття теоретиків цієї справи. 
Це свого роду літопис футбольних зм
агань, в яких брали участь майстри пера і мікрофона. Передовсім доби незалежності української держави, а  відтак футболу і журналістики. Але є й спогади ще з радянських часів. Так у цій книзі розповідається про матч під час чемпіонату світу в Мексиці 1986-го року, в якому взяли участь вітчизняні журналісти. 
Загалом, книга — це цікаві розповіді про історичні унікальні події й пригоди журналістів з футбольним м’ячем. Матчі на Говерлі, в Гімалаях, на Північному полюсі… Різноманітні журналістські команди та турніри. Ще розповіді з фотоілюстраціями про багатьох знаменитих журналістів на футбольному полі та поза ним. Але найцінніше у цій книзі — цікаві історичні спогади про становлення незалежного українського футболу та незалежної футбольної журналістики.